Про мене

Привіт. Мене звати Борис. Хотів написати, що живу в Києві, але доречніше сказати, що зустріти мене в Києві можна частіше, ніж деінде. Подорожі – давнє й сильне захоплення, розпочались з безневинних туристичних виходів в околиці Києва, пройшли крізь гори Карпат, Кавказу, Алтаю, Тавру, Паміро-Алаю, охопили вже чимало регіонів Євразії й продовжуються далі. Багато подорожую Україною. Намагаюсь поєднувати дві своїх улюблених форми пізнання світу – заняття наукою та мандрівки. З того, чим ще у світі подобається займатись – спортивний туризм, створення квестів, тревел-журналістика, це далеко не вичерпний перелік. Від недавна пробую себе в ролі автора друкованих книг.

Тією чи іншою мірою уся наша планета мене приваблює. Найбільший інтерес викликають віддалені й малодоступні регіони, або ж такі де певна цікавість, колорит чи вражаючість поєднуються з маловідомістю для решти світу.  Подібні мандри, це по суті, пошуки загублених світів. 


Блог веду як захоплення - тому що подобається писати й є що розповісти. 

На просторах інтернету мене можна знайти: у ФБ - https://www.facebook.com/uaodissey 
й ось тут https://www.instagram.com/odisseyua/ В інстаграмі останнім часом досить активний, фактично як невеликий блог веду й щось публікую мало не щодня. Також: телеграм канал https://t.me/odisseyua та електронна пошта: borrris7@gmail.com

Мої публікації можна зустріти на різних ресурсах, наприклад у Тижні , чи (частково) в такому ось проекті від ICTV , чи в ряді відсутніх у неті видань.

А, так, ось це теж моє, деякі наукові здобутки Краще зрозуміти, якою саме наукою я займаюсь, можна з ось-цієї публікації в  журналі "Новое Время"Радий знайомству! Вдалої прогулянки манівцями мого блогу й цікавинками реального світу :-)