Про мене

Привіт. Мене звати Борис. Хотів написати, що живу в Києві, але доречніше сказати, що зустріти мене в Києві можна частіше, ніж деінде. Подорожі – давнє й сильне захоплення, розпочались з безневинних туристичних виходів в околиці Києва, пройшли крізь гори Карпат, Кавказу, Алтаю, Гімалаїв, Тавру, Паміро-Алаю, охопили вже чимало регіонів Євразії й продовжуються далі. Багато подорожую Україною. Намагаюсь поєднувати дві своїх улюблених форми пізнання світу – заняття наукою та мандрівки. З того, чим ще у світі подобається займатись – спортивний туризм, створення квестів, тревел-журналістика, це далеко не вичерпний перелік. Від недавна пробую себе в ролі автора друкованих книг.

Тією чи іншою мірою уся наша планета мене приваблює. Найбільший інтерес викликають віддалені й малодоступні регіони, або ж такі де певна цікавість, колорит чи вражаючість поєднуються з маловідомістю для решти світу.  Подібні мандри, це по суті, пошуки загублених світів. 

Блог веду як захоплення - тому що подобається писати й є що розповісти. Зараз у блозі близько двох з половиною сотень розповідей, сортованих за країнами, регіонами й, так би мовити, видами діяльності – гірські походи, водні походи, змагання різні, квести тощо. Половина з усього – розповіді про різні закутки України. Багато чого публікую в соц. мережах.

 На просторах інтернету мене можна знайти: 
        у Ютубі: https://www.youtube.com/Boryskrimer 
         у ФБ: https://www.facebook.com/uaodissey 
         у Інстаграмі: https://www.instagram.com/odisseyua/
         у Телеграмі: https://t.me/odisseyua

Електронна пошта для зв'язку : borrris7@gmail.com

Мої публікації можна зустріти на різних ресурсах, наприклад у Тижні, чи в такому ось проекті від ICTV , чи в інших виданнях, не усі з яких присутні в неті.

Окрім подорожей, маю деякі наукові здобутки Краще зрозуміти, якою саме наукою я займаюсь, можна з публікації в  журналі "Новое Время", чи з іронічного тексту для "Медіалаб". 

Радий знайомству! Вдалої прогулянки манівцями мого блогу й цікавинками реального світу :-)